| CristianApetrei a întrebat:

Buna ziua! Cine imi poate recomanda niste ochelari VR pentru Smart tv Samsung ultra hd 4k?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca televizorul l ai cumpărat nou din Altex Flanco etc, in cutie gaseai si ochelarii ăia se vînd impreună cu televizorul, daca televizorul l ai luat de pe olx trebuia sa i ti dea si ochelarii cu care a cumparat fostul proprietar tv ul, suna l si intreaba l poate a uitat sa i ti dea si ochelarii in cutia tv ului.