| Kardolei a întrebat:

Doresc sa imi cumpar o consola PS4, si as dori sa va intreb daca 500GB memorie este suficient.
Multumesc anticipat
Dau funda

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

500GB memorie nu incape in PS4.
Daca te gandesti la 500Gb hard disk sau SSD, atunci este suficient, avand in vedere ca putine jocuri sunt care ocupa peste 100Gb, iar pana le parcurgi, te plictisesti deja de ei si le poti sterge, facand iarasi loc liber.

| CarcotasulVesel a răspuns:

Sub 100T nu ai destul spatiu:
https://thenextweb.com/......ever-made/
si costa numai 10mii de $
big grinbig grinbig grinbig grin

acum serios, 500G sunt mai mult decat suficienti, insa, daca iti permiti, eu mi-as lua ssd, reduce drastic load-screen-urile

| CM7YRE a răspuns:

Tu decizi daca 500 gb sunt "suficienti" sau nu, fiecare are standardele lui de "memorie"; pentru unii sunt putini, pentru altii potriviti, pentru altii mult. Gandeste-te ce vrei sa bagi pe el, cam cate jocuri, si vei vedea daca iti ajunge sau nu.