| VooDau a întrebat:

Salut, inca doresc sa achizitionez o consola playstation 3 si as avea urmatoarele (2) intrebari : De exemplu daca am consola modata si as dori sa joc cu un prieten co-op de exemplu Day-Z sau altceva, el avand consola modata, am putea sa jucam impreuna? Si pentru cat timp se vor mai face jocuri pentru PS3?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Anonymous1995 a răspuns:

Da,puteti sa jucati impreuna, se vor fabrica in continuare jocuri pentru PS3 dar acestea vor avea o grafica mai proasta (in comparatie cu PS4)

3 răspunsuri:
| Trofim_Alexandru_1992 a răspuns:

1.da desigur cu siguranță te vei putea juca jocuri în cooperatif cu prietenul tău daca consolele sunt modate, ca dovadă îți pot aduce faptul că eu am de asemenea PS3
2.jocurile pentru PS3se vor face paralel cu jocurile de la PS4 doar ele vor fi de o calitate mai proastă și doar unele cele mai puternice vor apărea doar pe PS4

| VooDau explică (pentru Trofim_Alexandru_1992):

Si cat timp vor mai face jocuri de PS3 pana in ce an? Ca de exemplu ps2 inca exista si Sony nu a mai facut jocuri pentru el... doar pentru ps3 si in legatura cu modul co-op ma refeream daca putem juca multiplayer, doar noi 2 fara psn deoarece daca consola este modata nu se poate folosi psn-ul

| Trofim_Alexandru_1992 a răspuns (pentru VooDau):

Cel mai bunsfat ia-ți PS4