| Menyng9 a întrebat:

Buna ziua!
In urma cu 5 zile am achizitionat o Skoda Fabia 1.4 16V 101 cp din 2002 cu un casetofon care imi da probleme de cap.
Casetofonul este BLAUPUNKT ESSEN MP 35 (http://www.blaupunkt.com/fileadmin/u...0001_BA_GB.pdf).
Problema este ca am facut 5 cd-uri cu muzica mp3, cd-ul fiind data nu audio(track) si nici unul nu merge, pe ecranul cass aparand CD ERROR, am citit in manual ca cd-ul ar trebui sa fie format iso 9660 sau joliet("The format of the CD must be ISO 9660 Level 1 / Level 2 or Joliet.")
As dori sa imi spuneti cum pot face un astfel de cd, pentru ca nu as vrea sa achizitionez unul nou doar pentru ca nu ma pot descurca in a-l folosi pe acesta la ce imi doresc.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| I0nuT55 a răspuns:

Încearcă să faci un cd track, cel mai probabil nu citeste mp3-uri.

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Patunci descurca-te! Nu citeste mp3, ce e asa greu de inteles?