| Ansb7234i7u a întrebat:

mi s-a rupt o pala de la ventilatorul de la placa video, o pot duce la garantie sa mi-o repare sau schimbe?

Răspuns Câştigător
| CodeNameAlpha a răspuns:

Daca este in perioada de garantie da, dar daca ruperea a fost cauzata datorita computerului tau (adica unul dintre fire a intrat in cooler) cel mai probabil o sa iti refuze garantia.

5 răspunsuri:
| Ansb7234i7u explică (pentru CodeNameAlpha):

Imi poti zice de unde pot cumpara un cooler de placa video 87mm?

| CodeNameAlpha a răspuns (pentru Ansb7234i7u):

Ce model de placa video?

| Ansb7234i7u explică (pentru Ansb7234i7u):

Zotac gtx 1050

| Ansb7234i7u explică (pentru Ansb7234i7u):

Daca gasiti un link cu un ventilator din Romania de placa video dau funda

| CodeNameAlpha a răspuns:

Poti sa faci o poza la ventilatorul rupt?