| ioanaioanaa355673382 a întrebat:

Stie cineva daca.NET Framework este safe? Adica nu are virusi? Astept un raspuns, multumesc

4 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Daca il iei de pe site-ul oficial Microsoft nu are.
Poate fi infectat de un virus pe care il ai din alta parte, sau poate veni infectat daca nu il iei din sursa oficiala.

| MadnesOfJuice a răspuns:

Https://www.microsoft.com/net/download/archives
Normal ca este safe, ti-am lasat si link de download, daca e alta versiune descarci de pe siteul Microsoft.

| bogdan324 a răspuns:

NET Framework-ul este o componenta foarte importanta a windows-ului fara de care vei avea probleme in rularea multor programe.

suntserios
| suntserios a răspuns:

E un framework parte din windows, nu vad cum sa aiba virusi