| Ghita_Petre_Codrut_1994 a întrebat:

Cine ma poate ajuta?
Mi s-a virusat PC-ul si nu mai pot intra in el decat in Safe Mod
Cred ca am 2 virusi iar unul din ei era Trojan
Stie cineva cum pot sa scap de ei din Safe Mod?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Reinstaleaza windowsul asa e cel mai bine

| horia2012 a răspuns:

In safe mod nu faci mare lucru.Descarca asta gratuit, scrii un CD, bagi CD-ul restart si bootezi de pe CD. Faci o scanare si vezi ce gaseste.
Kaspersky Rescue Disk 10:
http://support.kaspersky.com/viruses/rescuedisk#downloads
(te duci pe "Distributive 322)

| LastFight a răspuns:

Daca esti in safe mode with network, dai o scanare online cu bitdefender, daca ai antivirus bun in pc, nu e nevoie de retea. Dar! De un trojan nu prea scapi asa usor, mai ales fara sa reinstalezi windowsul.

| Ghita_Petre_Codrut_1994 explică:

Problema e ca am deja Nod32 in el si nu imi ruleaza nici un alt antivirus in el
Aveti skype sa va dau partajare si sa imi explicat va rog!