| Popa_Eduard_1995_L6YU a întrebat:

Vreau sa imi cumpăr o boxa portabilă dar nu stiu ce sa imi iau. Eu m-am gândit să imi iau un JBL EXTREME. Credeti ca e buna?. Imi puteti recomanda, buget 1200 lei maxim.

Răspuns Câştigător
| AlexSalling a răspuns:

Stii, depinde cat de tare si de bine, vrei sa se auda. Eu am o JBL Go cu 100 de lei, merge impecabil. Nu are cel mai mare bas, dar gandindu-ma ca este o micutenie scoate un sunet de vis. Toti vecinii mi-au venit la usa, pana 2 etaje sub mine se auzea, normal ca folosind Iphone-ul, ii da mai mare volum. Tu poti citi reviewuri-le pentru JBL Extreme si te poti decide daca vrei sa dai atata malai pentru o banala boxa.