| Kunar a întrebat:

Ce credeti ca este mai bun dintre boxa portabila beats pill+, boxa portabila jbl go (gri), boxa portabila jbl extreme (albastra)

1 răspuns:
| Kanajambe69 a răspuns:

Jbl go e mai mica, se aude mai incet, dar e de vreo 8 ori mai Ieftina ca celalalte doua.
Beats Pill si JBL Xtreme, ca si pret sunt tot acolo amandoua.
Ca portabilitate Beats e mai ok, ca poti sa o tii foarte usor in mana, pe cand JBL Xtreme e mai mare si are o toarta ca de sacosa, iar ca si sunet Xtreme are mai mult bass.