| Anonimfals1023 a întrebat:

Bunaa. Astazi am primit un telefon nou (Elephone P9000). Nu stiti cum pot sa mut pozele dintr-un album in altul? Am incercat de vreo 2 ore sa gasesc o solutie si nu am reusit. Ma puteti ajuta, va rog? Dau funda happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarci din Magazin Play
: ES File Explorer File Manager.

Intri in memoria interna sau externa ( depinde unde ai salvat folderul ).

Cauta albumul in cauza.
Daca vrei sa muti albumul cu totul tine apasat 2 sec pe albumul in cauza.

Iti apar cateva optiuni in partea de jos a ecranului.
Selectezi "mai multe", apoi "mutare in", selectezi memoria interna sau externa unde vrei sa muti. Apoi cauti albumul sau creezi unul. Selectezi albumul in care muti si ok.

Daca vrei sa muti numai pozele,, fara album, atunci urmezi procedura de mai sus, intri in album, selectezi pozele, mai multe, mutare in si restul stii.

1 răspuns:
| Andreyutzu_Andrei_1995 a răspuns:

Cu aplicatia Shoebox