| UnicornPuff a întrebat:

Bunaa. Eu ascult Rap si imi plac foarte mult melodiile celor de la DMC. Dar as vrea sa le am pe telefon. Stiti vro aplicatie de unde as putea sa le iau. Am incercat multe aplicatii. Si nu le gasesc

Răspuns Câştigător
| Anddreee a răspuns:

Am o aplicatie care se numeste TubeMusic si e ca si cum ai asculta melodii pe youtube, doar ca atunci cand asculti de exemplu o melodie pentru prima data in aplicatie iti trebuie net, pe urma ea se salveaza si o poti asculta oricand fara net. Astfel, iti poti adauga mai multe melodii si iti faci un playlist care il poti asculta oricand si poti chiar si sa stergi melodiile care nu le mai vrei. happy

1 răspuns:
| BroCkenWiNgS a răspuns:

Cea mai usoara metoda e sa iei link-ul de pe youtube si sa il copiezi pe youtube convert si dai descaarca
ps:Merge si pe telefoni