| SelenM26 a întrebat:

Bune! Mi s.a stricat placa video...cat costa sa cumpar una. aproximativ, chiar si la mana a doua?

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Placile la mana a 2-a costa de la 40 lei in sus noi de unde sa stim ce placa video ti s-a ars tie ca sa-ti putem recomanda alta?

| DeyCj a răspuns:

Depinde de ce placă de bază ai și de ce buget dispui.
Ca informație generală, nu recomand plăcile video second deoarece de cele mai multe ori ele trebuie service-ate înainte de a se refolosi și plus de aia că majoritatea provin de la calculatoare aduse de dincolo, adică de la gropile de gunoi ale străinilor și apoi românu le vinde ca second sau refurbishet import Germania sau Austria.Real gunoaie.
Succes

| SelenM26 explică:

Placa Asus, parca...