| TeckTonik997 a întrebat:

Calculatorul meu deschide doar unele site-uri cum ar fi facebook, youtube, wiki, yahoo si alte site-uri straine mari dar in rest imi spune ca nu se poate conecta. Ce pot face? Am incercat cu 3 broswere si am scanat calculatorul de cateva ori si tot nimic. Jocurile online multiplayer merg si ele. Ce pot face? Am win7 pus de 2 saptamani si pana acum a mers bine.

3 răspunsuri:
| fero a răspuns:

Insatleaza fierfox sau chrome

| Sellak a răspuns:

Daca nu iti merge cu Chrome, instaleaza Tor Browser, il gasesti pe google. Browser-ul ala deschide orice pagina, chiar si alea care Chrome-ul nu le deschide.

| TeckTonik997 explică:

Nu ma pot conecta la alte site-uri de genul ca sa descarc. Am incercat si chrome si firefox si opera si explorer....nu imi merg site-uri banale gen digisport, protv etc