| Lysett a întrebat:

Am o problemulta cu calculatorul. Am reinstalat windows-ul recent, si mergea foarte bine totul dar dupa un update de zilele trecute nu imi mai merg filmulete-le online (de pe site-uri gen youtube), se vad cu intreruperi chiar daca s-au incarcat complet. E adevarat ca calculatorul meu e mai vechi si in task manager imi arata CPU 100% ocupat cand merg dar inainte de reinstalare si pana acum cateva zile mergeau bine, deci se poate. Ce ar trebui sa fac sa il optimizez?

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Mai nimic ...deja cand este 100 % ori dezinstalezi niste programe auto-run...ori o lasi balta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te cred sa instalat versiuni mai noi alea manca mult intra in task manager vezi ce manca asa mult vezi si anti virusul eu am 512 rami si toate imi omoara pc-ul adevarul e ca uptatele de la windows imi incetinea mult mai ales la pornire mai dezinsteaza programe