| RalooKee a întrebat:

Cand conectez castile in unitate sunetul se aude doar de la casti. Vreau sa ramana castile conectate si sunetul sa se auda de la unitate. Altfel spus, nu vreau sa conectez si sa deconectez intruna castile, ci sa reglez de la calculator de unde sa se auda sunetul. Cum procedez?

4 răspunsuri:
| sergiu2222 a răspuns:

Nu cred ca ai cum.Depinde si daca bagi castile intr-un slot de la boxe sau direct in placa de sunet. Daca le bagi la boxe e posibil sa aiba boxele optiunea asta care o vrei tu dar de la calculator nu cred ca poti seta.

| Mikezilla a răspuns:

Pai e practic imposibil

neluL
| neluL a răspuns:

NU merge, cu castile conectate sa ai sonor in boxe! Le deconectezi mereu cand ai nevoie de boxe!

| Lenuta_Cigu_1981 a răspuns:

BUNA.nu se aude sunetul la calculator ce trebuie sa fac