| anonim_4396 a întrebat:

Cand vreau sa imi fac cont pe "Skype" sub data de nastere scrie ca nu sunt eligibila...De ce? Ce sa fac?
Repede va rog! Funda celui mai concret, corect si rapid raspunssad!
Multumesc tuturor anticipat:*!

Răspuns Câştigător
| SunnyDay88 a răspuns:

Cati ani ai? cred ca trebuie sa ai minim 14 ca sa ti se faca cont.asa ca... fa te mai mare.

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Cand vrei sa-ti faci cont pe Skype si scrie ca nu esti eligibila inseamna ca nu ai varsta minima pentru a-ti face cont(14 ani), mai trebuie sa astepti.

| bumtzbumtz a răspuns:

Eu incerc sa-i fac lui fratemiu...ii bag anul 1967 si altii dar tot nu vrea.
Eu cand mi-am facut contul avea 12 si am bagat alt an de nastere si a mers.

| Ghete_Valentin_1993 a răspuns:

Pai eu am pus in 1990 si tot nu merge, nu stiu de ce!