| Draaaaven a întrebat:

Care dintre calculatoarele de mai jos e cel mai bun :
1. Sistem HP DX2300 Tower
Pentium D 2800 Mhz / Memorie Ram : 2048Mb Ram
Hard Disk : 250Gb S-ATA / Unitate optica : DVD-RW
Carcasa : Tower, neagra / Monitor : 19 inch HP L1908 wide
Cabluri de alimentare si semnal, mouse si tastatura incluse / Garantie 24 Luni
2. DELL Optiplex Tower Core 2 Duo 3 GHZ/ 2 gb Ram / 250 hdd Sata / DVD + monitor Dell 19’’ profesional

Cabluri de alimentare si semnal, mouse si tastatura incluse / Garantie 24 Luni
3. DELL Optiplex Tower Core 2 Duo 2.6 GHZ/ 3 gb Ram/ 250 hdd Sata / DVD-RW + monitor Dell 19’’ profesional

Cabluri de alimentare si semnal, mouse si tastatura incluse / Garantie 24 Luni.

3 răspunsuri:
| Qweeeeeer a răspuns:

Al doilea e cel mai bun, pentru ca are frecventa la procesor mai buna.

| YoChriss a răspuns:

Salut! Primul iese din dinscutie. Al doilea are procesor bun si rami putini, iar al treilea procesor bunicel si rami mai multi. Cred ca al treilea ar fi cel mai bun pentru ca aredi DVD-RW. Funda?

| ƘЭлT a răspuns:

Sincer,nici unul nu este bun. Daca doresti sa-ti cumperi te-as sfatuii sa mai strangi nitel bani si sa-ti cumperi un
http://www.evomag.ro/......80772.html
Nu este un pret exagerat.Dar un i3 este mai bun decat ce ai mentionat mai sus.Sau daca ai un buget mai mare ti-as recomanda un AMD ori un i7 Succes