| alexalx1234 a întrebat:

Care dintre telefoanele Allview X2 Xtreme, P9 Energy sau ZTE Nubia Z11 e mai bun?

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nubia FTW! Posibil Allview-urile de top sa fie mai putin jalnice, dar eu am vazut cateva ieftineli si erau sub orice critica.

| anonimg a răspuns:

Uite aici o comparatie intre ele:
http://www.gsmarena.com/......mpare.php3
X2 are camera de 24 mpx; poti sa inregistrezi radioul.
P9 are bateria de 5000 mAh.
ZTE are Type-C 1.0 reversible connector, USB On-The-Go, si dintre cele 3 este cel mai slab la baterie.

Pana nu pui tu mana pe ele sa le butonezi eu zic sa nu iti cumperi. Te duci prin magazinele de la Orange, Vodafone, telekom si vezi daca le au. Asa vezi si cum arata fiecare.

| CristinaMaria1987 a răspuns:

Clar P9 Energy, l-am cumparat si eu acum vreo 2 luni si sunt foarte multumita de el, bateria ma tine aproximativ 4 zile, face niste poze foarte bune si avand in vedere ca are 64gb memorie interna si 4gb de ram, nu cred ca e nevoie de mai mult http://bit.ly/2mwbP0t