| mrxmihaix a întrebat:

Care e cel mai bun internet mobil in momentul de fata?
Orange,Vodafone sau cosmote???
bineinteles, cu un pret avantajos!
funda!

3 răspunsuri:
| dAnIeLcLaUdIu a răspuns:

Eu zic ca Orange ...au faza aia cu nelimiteaza-te si poti sa iti bagi pana la 1 gb de net cu 5 euro, si iti ramam 3000 min si sms doar ca trebuie sa renunti la minutele nationale
SAU au oferte simplu net, si acolo e cam la fel 1 gb -5euro;
3 gb /reta 4g 8 euro
10 Gb tot 4g cu 12 euro

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cea mai buna oferta: DIGI (RDS-RCS) 5 Eu telefon nelimitat in orice retea si in retelelele UE si internet nelimitat. Asa am eu. Am totul de la DIGI:
-TV;
-Internet pe computer;
-Telefon fix;
-2 telefoane mobile cu nelimitat la telefonie si internet.
Totul costa circa 100 lei.

| Kampion a răspuns:

Vodafone, deoarece pe un Nokia E63 am testat sa vad daca merge internetul. Minune merge. Dar aparea un negru si niste linkuri cu texte. Iti mai recomanda ei site-uri din astea. Semnalul e bun.
Baftawinking