| anonim_4396 a întrebat:

Care e cel mai bun site pentru hosting gratuit? Vreau sa fie cu php

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine are numarul alu denisa

| bvlgarifm a răspuns:

Gratuit php... nu stiu, dar poti incerca www.nethostvision.com au servicii destul de ieftine, au php, mysql, cpanel, fantastico, trafic necontorizat! recomand

| bvlgarifm a răspuns:

Gratuit nu stiu dar incearca www.nethostvision.com calitate/pret bun, recomand

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu folositi hosttix.ro sau hosttix.com, este cel mai prost serviciu de hosting. Chiar daca e ieftin si oferta suna bine, serviciile sunt teribile. Serverul cade cateva zile in fiecare luna, nu se asigura backup, site-ul se incarca greu, sunt mari probleme de securitate, iar la suport exista o singura persoana care, daca ai norocul sa-ti raspunda dupa 3 zile, iti da o explicatie vaga si nu se rezolva nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa incerci la Greenhosting Romania, www.greenhosting.ro, dar ofera gratuit doar pentru proiecte. In schimb, au niste preturi foarte mici!

Iti pot spune ca e de calitate, ca si eu sunt gazduit la ei!

| lau98 a răspuns:

Din punctul meu de vedere scest site e numarul 1 din toata lume.
incearca-l: https://yazing.com/deals/bluehost/Alexandra12