| philips a întrebat:

DAU FUNDA! Unde as putea sa imi creez si eu propriul site pe un subdomeniu (gratuit) fara a imi cumpara domeniu!? Iar site-ul respectiv sa nu imi dea el modelul de site etc! as vreau doar un web hosting gratuit?!

3 răspunsuri:
| linux996 a răspuns:

Intra pe ''http://videotutorial.ro'' (click dreapta copy, fara ghilimele) si scrie in casuta de cautare din dreapta de sus :Creare site web, si ai o multime de tutoriale nici nu dovedesti sa te uiti o noapte intreaga, hostinguri gratuite si cu plata cum iti doreste inima, sper sa-ti fie de ajutor multa bafta!

Răspuns utilizator avertizat