| SonicAndrei a întrebat:

Care e diferența dintre Samsung Galaxy S4 Black Edition (cu piele pe spate) și cel normal? De exemplu, S4 Black Edition e mai rezistent la șocuri față de Black Mist / White Frost / Arctic Blue...?

Galaxy S4 clasic: http://www.emag.ro/......EG6ZNBBBM/
Galaxy S4 Black Edition: http://www.emag.ro/......DD6X4BBBM/

Chiar are piele pe spate, sau e imitație? Bănuiesc că e exact la fel pe interior.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Nu e nici o diferenta. E la fel de rezistent. Difera doar aspectul(capacul si acel negru foarte puternic).

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Modelul respectiv nu il recomand sa il cumperi, varul meu se plangea de longevitatea bateriei, iar dupa o vreme au aparut cateva linii verzi pe ecran si reparatia il costa 300€. Alege Sony Ericsson mai bine.

| SonicAndrei explică (pentru mgtow):

Voiai să zici poate Sony Xperia (acum am un Sony Ericson J100i). Dar tu la ce model te referi? Știu că Sony e foarte bun, dar vreau acum să-mi iau Galaxy S4. Vărul tău probabil a avut ghinion, S4 e un telefon foarte bun din toate punctele de vedere.

| mgtow a răspuns (pentru SonicAndrei):

Nu conteaza ce model de Sony ericsson iti cumperi dar Samsung nu e cine stie ce. Tu alegi pana la urma.

| SonicAndrei explică (pentru mgtow):

Ba Samsung e o companie bună, dar și eu cred că țin mai mult cu Sony (nu degeaba se cumpără bine Samsung). Dar crezi că pielea de pe spatele telefonului afectează cumva? Nu știu dacă e chiar piele sau e plastic (nu scrie), dar cum crezi că influențează înafară de design?

| mgtow a răspuns (pentru SonicAndrei):

Nu afecteaza deloc eu cred ca e o imitatie.