| BenyBen a întrebat:

Care este cea mai buna aplicație meteo pe Android? Sa arate exact!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici o aplicatie nu este perfecta si nu poate prezice exact, insa mie mi se pare in regula aplicatia de la Google.

| ElSueno a răspuns:

Today Weather e cea mai buna, rating de 4, 7 pe Play Store
https://play.google.com/store/apps/details?id=mobi.lockdown.weather&hl=ro

| mazaroi a răspuns:

Acuu Weather

| keeldaho a răspuns:

Busu de la protv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc Transparent weather & clock, mi se pare destul de ok.

Răspuns utilizator avertizat
| EraserHead a răspuns:

Meteo XL Este ce mai presica aplicatie si funcioneaza 100%

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreme 14 Zile, dar exista si versiunea Pro fara reclame. Nu costa mult versiunea PRO. 9 lei. Cauta in Magazin Play Vreme 14 Zile sau vreme 14 zile pro.