| MihaelaDart a întrebat:

Care este pentru voi cea mai bună aplicație meteo cu o foarte buna acuratețe a temperaturii? (Pentru Android)

7 răspunsuri:
| NonZarek a răspuns:

Neața, Eu am preinstalata aplicația de la AccuWeather, e foarte bună după părerea mea, design frumos, bine construita, nu am avut probleme cu ea și îmi place ca pot întra și pe site sa vad mai multe detalii sau cum va fi mâine meteo.

Poți sa încerci aplicația sau sa intri pe site, Accuweather

| MihaelaDart explică (pentru NonZarek):

Chiar mi-am instalat-o să văd daca este bună și sincer m-a dezamăgit din prima. Pe aplicația Weather Chanel pe care o am (am probleme cu ea că nu își mai actualizează locația doar decât manual sau când are ea chef) îmi indica soare plin fara nori, in schimb AccuWeather îmi spune că e pericol de furtună și ploaie. De-asta intrebam ce folosiți, doream să schimb aplicația de meteo, dar macar să aibă un adevăr în arătarea vremii.

| NonZarek a răspuns (pentru MihaelaDart):

Imposibil, ai locatia activata? eu nu am intampinat deloc nicio problema, altfel nu ti as fi recomandat o

| MihaelaDart explică (pentru NonZarek):

Bineînțeles că o am. Astfel nu mai îți scriam.

| Directioner99 a răspuns:

Eu cand vreau sa vad vremea scriu pe google "vremea" si imi apare direct daca ai locatia pornita

| NicVal74 a răspuns:

Este foarte buna si cu o grafica foarte ok METEOBLUE! dai funda?

| MihaelaDart explică (pentru NicVal74):

Mai intai sa o instalez si sa o testez. Apoi premiul laughing