| LAlex a întrebat:

Care telefon credeti ca este mai bun: Samsung Galaxy Mini sau Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro?

Răspuns Câştigător
| Karakter1 a răspuns:

Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro este mai bun.Are si design confortabil, si camera photo este mai buna.

7 răspunsuri:
| Whatever123 a răspuns:

Galaxy Mini, din cauza designului, procesorului, camerei. :d

| LiviaDulcika a răspuns:

Eu stiu ca mai bun este Samsung Galaxy Mini deoarece:
1)Am eu unul
2)Sora mea are Sony Ericsson si e mai prost
3)Nokia locul intai, Samsung locul doi Sony Ericsson locul 3
Sper ca te-am ajutat :*

| EllaBååå a răspuns:

Samsung Galaxy Mini

| 3rN3SyTo a răspuns:

Pentru mine SE Xperia este cel mai bun

| OanaBlueEyes a răspuns:

Samsung desigur! happy Te sfatuiesc sa alegi Samsung deoarece toate produsele de la aceasta firma sunt in general mult mai rezistente si de calitate, iti pot spune din propria experienta. Dar in fine alegi ce vrei!winking

| LAlex explică (pentru Karakter1):

Si eu sunt exact de acceasi parere. Eram doar curios ce vor spune ceilalti.

| seby27278 a răspuns:

Samsung galaxy mini este cel mai bun, te sfatuiesc sa iti iei acest telefon, nu vei regreta. Sper ca te-am ajutat.