| anonim_4396 a întrebat:

Care vi se pare mai bun tune up utilities 2010 sau 2011?(din punct de vedere al rapiditatii pcului)

Răspuns Câştigător
| ταξιδιώτης a răspuns:

Nu-ti creste viteza pc-ului folosind tune up, mai folositor pare 2009, cateva functii in plus eliminate din cele recente...ma refer la "customize windows" si "tune up1"

1 răspuns:
| PureMadnesS a răspuns:

Ii dau dreptate lu Ayan si tin sa iti precizez ca am avut programul acesta pe Pc cand l-am dus la reparat ce-i de acolo mi-au spus ca nu mi-l recoamnda straight face (a fost parerea unui expert IT de la AgerSoft)