| MeMeMe97 a întrebat:

Cat costa cel mai ieftin router wireless cu wifi?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| emmyl a răspuns:

Vezi pe www.emag.ro
Eu cumpar de la ei de ceva vreme. Sunt foarte serioși.
Dacă ai modem mobil trebuie să fii foarte atent pentru a fi compatibil routerul cu modemul. Eu l-am cumpărat pe acesta:
http://www.emag.ro/......-p3G-6200N
pentru că e compatibil cu modelul de modem Vodafone pe care îl am.
Succes!

| emmyl a răspuns:

Dacă ai cablu sau Romtelecom și ești din jud Suceava îți dau eu unul care l-am folosit 5 luni. Ieftin. Nu merge cu modem de internet mobil.

| tudorwifihack2 a răspuns:

In jur de 300 sau 400 lei, depinde de marca.

| selinfrumiof a răspuns:

Salut.Un router wireless cu wifi costa de la 100 de lei la 600 de lei.Intra pe eMAG acolo gasesti router wireless cu wifi.