| Catalin_Flavius_1998 a întrebat:

Daca imi iau un router wireless pot sa am si WiFi pentru telefon?

2 răspunsuri:
| ovi93 a răspuns:

Daca telefonul tau e compatibil pentru wi-fi bineinteles k poti avea si pe telefon internet, nu trebuie decat sa intri sa setarile din telefon la wi-fi si sa il activezi, si daca iti bagi parola la router, cand activezi wi-fi de pe telfon trebuie sa introduci parola si acolo. E foarte simplu. Succes

| Catalin_Flavius_1998 explică:

Pai eu vreau sa stiu daca am si pe laptop (dar imi iau un stick delabig grin) si pe telefon pe telefon stiu cum sa intru pe net pri wifilaughing.