| GoHyeMi a întrebat:

Cat costa programul Paint Tool Sai?(Este un program de desenat )

Răspuns Câştigător
| dorikut a răspuns:

Acest program reprezintă proprietatea intelectuală a SYSTEMAX Inc. și este comercializat la un preț de licențiere de 5250 de yeni japonezi (~230RON).

More info: http://www.systemax.jp/en/sai/

Bye-Bye! :-h

5 răspunsuri:
| AR1373 a răspuns:

Poate sa coate 10 lei sau sa il obtii gratis de pe net.

| unknownn a răspuns:

E friiii

| unknownn a răspuns:

Sti ca asta se numeste auto-denunt si ca poti lua 5 ani cel putin, nu?

| GagicaCuPrajiturele a răspuns (pentru unknownn):

Stiu,dar nu eu am dat raspunsul! Cineva mi-a intrat in cont! Si mi-e tare frica! Imi vine sa-l omor pe ala! Am dat si mesaj echipei!

| GagicaCuPrajiturele a răspuns:

Asa ca va rog mult, nu denuntati raspunsul, caci nu eu am facut-o!