| CossssssminaaGbb a întrebat:

Cat costa sa schimb camera frontala la un grand prime? Se vede aburita si clar e dinauntrul telefonului si nu vreau sa imi iau altul. Multumesc!

2 răspunsuri:
| BobicaFarDeFrica a răspuns:

Du-te la un service autorizat sau du-l la garantie. Eu iti recomand sa il duci la garantie.

Bula
| Bula a răspuns:

Nu trebuie schimbata camera.
Camera are o fereastra protectoare, care se murdareste si imaginea devine neclara.
Se poate sterge cu un betisor cu vata pentru curatat urechile, eventual umezit cu spirt sanitar si stors bine cu degetul (sa nu intre spirtul in aparat.