| Anonim1403 a întrebat:

Buna!
Am un iPhone 5s primit de la fratele meu și are pe camera frontala ceva mizerie cred sau poate este aburita camera.Gen are ceva alb pe ea ca și praful si dacă vreau sa fac poze se vede asa in ceata si albicios

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut, telefonul trebuie dus la un servis, acolo au personal calificat si scule profesionale si il vor desface il vor curăța si a functiona normal, sau daca trebuie inlocuite piese tot ei vor depista cauza defectului, deci dul la un servis autorizat de reparații telefoane, si acolo ei vor verifica si i ti vor spune ce defect are si cît te costă reparația.

7 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Salut!
Incearca sa stergi camera folosind un servetel din microfibra.

| Anonim1403 explică (pentru PainTech):

Am dat ieri puțin folia jos și am făcut asta, dar problema e in interior

| PainTech a răspuns (pentru Anonim1403):

Nu poți rezolva acasă. Du-l la reparații.

| Illuminati2016 a răspuns:

Te rog sa te lasi de selfie - uri pentru ca camera aceea este naspa iar acel telefon este depasit, de ce crezi ca ti l-a dat tie. Funda?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Illuminati2016):

Tu esti cerșetor de funde pe TPU? Funda se acordă numai daca raspunsul tău este util si a ajutat persoana care a pu intrebarea, dar din răspunsul tău, cu ce anume l ai ajutat? Cu nimic zero, deci in concluzie nu meriți funda.

| Anonim1403 explică (pentru Illuminati2016):

Frate, nu e treaba ta ce telefon depășit am eu, îmi cumpăr telefoane scumpe aiurea, am spart deja 3

| ToniiKA a răspuns:

Spală