| aneta a întrebat:

Cat costa un card de memorie de 2gb pentru un telefon samsung c3050? Si un cablu de date?

13 răspunsuri:
| Slavic a răspuns:

Buna.

La mine la iasi costa 30 de lei dar la voi nu stiu big grin. cablul costa 55 de lei.

Pa, pa.

| Demoiselle a răspuns:

Buna! 24 lei. Hugs!big grin

| dadaaaaa a răspuns:

In timisoara am dat pe un card de 1gb 27 lei iar o prietena a gasit o oferta la cosmote card de 2 gb la 30 d lei.
Daca stiam mai repede crying

| miauu a răspuns:

Daca iti iei card cu tot cu adaptor nu iti mai trebuie cablu de date
e mai simplu cu adaptor

| Laly_4113 a răspuns:

Depinde de vanzatori cat de "furaciosi" sunt dar de obicei pretul variaza intre 26 RON si 35 Ron

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat costa un telefon samsung cu clapa negru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza ce telefon este... eu asa stiu... am intrebat ieri 24. 03. 2010 40 lei unu':X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea cat costa un card d memorie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cablu de date l-am luat cu 30 de lei si cardul cu 27 de lei dar nu stiu la voi cat costa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iqrydotuh89goipuety8 diuyutuyw7t7 67wuryw78rt6rt8wy67f

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu spun ca mai bine mergeti voi la magazin si va uitati ce cat costawinking nu peste tot e la fel si depinde si de telefon si, si de unde il iei!

| Co7Ti a răspuns:

Depinde...poate sa coste si 40 de lei si 30 si in intervalu asta 30-40...dar iti sugerez sa il iei de pe "black market", adica sa gasesti pe cineva care sa iti faca rost de el mai ieftin(de exemplu de la varmiu am facut rost de card 2gb cu 20 de lei si e in stare perfectawinking )

| Andreyus13 a răspuns:

Ar costa undeva pe la 25 de lei media USB-ul Gasesti mai peste tot nu este mai scup de 15 lei cred cam asa. Daca consideri ca ti-am fost de folos Fundawinking