| Superior a întrebat:

Caut aer conditionat! As avea bugete de pana la 2000 de ron, si daca merita 4000 ron,sa aiba ochi inteligent,si de aia care curata aerul de virusi,bacterii,etc. As vrea de la magazinele PCG,Altex,Emag sau Flanco, nu de la ceva de care nu a auzit nimeni.
As vrea cate un exemplu BUN in urmatoarele game de pret :
~1500
~2000
~2500
~3000
~3500
~4000
FUNDAAAAAAAAA :X

Răspuns Câştigător
| PavelAndrei78 a răspuns:

Nu stiu ce inseamna sa aiba ochi inteligent dar ti-as recomanda Viessmann Vitoclima, un model de care eu sunt foarte multumit https://www.emag.ro/......DB0BJDBBM/

3 răspunsuri:
| Superior explică (pentru PavelAndrei78):

Tarziu raspuns, am cumparat deja, un Carrier Y16 PLUS. Oricum, mersi de raspuns happy.

| PavelAndrei78 a răspuns (pentru Superior):

Da bine ar fi fost sa fi vazut intrebarea mai devreme. merci de funda.