| w0nderboy a întrebat:

Caut un program care imi da posibilitatea sa decupez secvente de cateva secunde dintr-un videoclip intreg. Daca stiti si un program bun de editat video-uri nu ma supar.

4 răspunsuri:
| Anihilatoarea a răspuns:

After effects
Sony vegas

| KERE a răspuns:

Poţi folosi Sony Vegas 11/12/13 (care vrei, eu folosesc 11-le) sau After Effects CC (pentru un PC de 64 bits) sau CS4 (pentru 32 bits).
Mai este şi Windows Movie Maker 12 (cel mai nou, din câte ştiu, dar mi se pare mai slab decât SV şi AE).
Sper că ţi-am fost de ajutor.