| DomnulFantastic a întrebat:

Ce antivirus folositi?
De ce?
Eu folosesc bitdefender 2015 pentru ca e super!

32 răspunsuri:
| DataSoft a răspuns:

Eu folosesc Eset Smart Security. De Ce? pentru ca se gasesc pe net seriale pentru el ca sa il folosesc in varianta full cu toate optiunile functionale.

| Gizăz a răspuns:

Eset Smart Security. FOlosesc varietăţi de Nod32 din 2005 şi nu am avut niciodată probleme cu viruşii.

| DomnulFantastic explică (pentru DataSoft):

Am folosit si eu eset, nu prea imi placea...
In plus si eu gasesc licente micute pe net de 30-40 de zile :)
uite cat de bine arata http://cdn3.pcadvisor.co.uk/......y_2015.jpg

| floryn1993 a răspuns:

Avast internet security, pentru ca blocheaza site-urile periculoase, si m-am obisnuit cu avast, si licenta full

| positivity a răspuns:

Folosesc AVG de ceva timp și pot spune că este destul de folositor.
Cel puțin, mie îmi place.

| DataSoft a răspuns (pentru DomnulFantastic):

Am folosit si eu bitdefender in 2013 am avut licenta la versiunea total security.dar am neavand ce imi trebuie ca sa "cumpar" licenta m-am limitat la eset

| gelu1970 a răspuns:

Bitdefender e cel mai bun. eu folosesc norton internet security deoarece trebuie sa il "renovez" odata la 6 luni.

| DomnulFantastic explică (pentru Gizăz):

Am vazut o intrebare din 2012 de ata de cand erai in clasa a 8 a, ai reusit sa te combini cu fata aia? is curios

| xCatastrophe a răspuns:

Si eu tot AVG am si merge bine, adica nu am avut probleme cu el pc-ul de ceva timp si ma joc o gramada si il cam fortez uneori laughing

| DomnulFantastic explică (pentru DataSoft):

Eu caut pe net, si pur si simplu gasesc ps: uite aici pentru 6 luni, fa ce spun ei https://www.facebook.com/......494182318/ eu asa am facut, la sfarsit pune mail-ul tau :)

| OnuOnulică a răspuns:

Eu folosesc Panda Cloud pentru ca e foarte usor de folosit si isi face treaba foarte bine...il folosesc de vreo 3 luni si sunt multumit! happy

| DomnulFantastic explică (pentru xCatastrophe):

Am avut avg, si ghici ce?
am instalat bitdefender si a detectat 100 de virusi, avg n-a facut nimic

| DataSoft a răspuns (pentru DomnulFantastic):

Mersi happy

| DomnulFantastic explică (pentru OnuOnulică):

Cam prost antivirusul, pana si avg e mai bun decat el, daca vrei un antivirus cu multe optiuni descarca bitdefender, uite cum faci licenta pentru 6 luni https://www.facebook.com/......494182318/

| Gizăz a răspuns (pentru DomnulFantastic):

Ummm... cred că mă confunzi cu altcineva. Nu am postat niciodată aşa ceva şi în 2012 aveam 23 de ani. laughing)

| AdrenalinTm a răspuns:

Folosesti antivirus din viitor alaughing2015
bitdefender e o firma romaneasca poate de aia e asa superlaughing
da sincer mai bine nu folosesc antivirus sunt degeaba ca detecteaza ele cativa virusi care oricum nu au prea mare importantalaughing mie egall
si ca idee cine face antivirusurile FAC SI VIRUSI altfel de ce sa ii faci update? sa il cumperi

| CinevaNou a răspuns (pentru gelu1970):

Cata incredere ai in norton? http://i.imgur.com/tjrf2fK.png

| DomnulFantastic explică (pentru Gizăz):

Ciudat,avea poza asemanatoare :v

| DomnulFantastic explică (pentru AdrenalinTm):

Nu e din viitor, e lansat de prin iunie sau mai 2014

| TeeaCup a răspuns:

Norton.

| AdrenalinTm a răspuns (pentru DomnulFantastic):

Stiulaughing ma refeream ca e 2015 cu toate ca noi suntem 2014 incalaughing

| Gizăz a răspuns (pentru DomnulFantastic):

Posibil. Doar nu am drepturi de autor pe poză. laughing

| DomnulFantastic explică (pentru Gizăz):

Esti ateu? si app, ai fb? sa nu facem chat aici, poti sa mi-l dai in privat

| DataSoft a răspuns:

Merci pentru pont.e parfum..mai ales ca e free laughing

| DomnulFantastic explică (pentru DataSoft):

Ai descarcat bitdefender?

| DataSoft a răspuns (pentru DomnulFantastic):

Da

| DomnulFantastic explică (pentru DataSoft):

Super,mai cauti si tu coduri pe youtube, in 6 luni, sau imi dai fb tau pe privat si iti trimit eu licenta peste 6 luni

| Admunssen a răspuns:

Eu folosesc Baidu Antivirus. De ce? Pentru ca e mai super decat oricare altul din categoria FREE.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Folosesc linux si ma doare la basca de virusi

| DomnulFantastic explică (pentru floryn1993):

Bitdefender face la fel, asa fac aproape toate antivirusurile, blocheaza pagini cu virusi