| MarcelinoPanivino00 a întrebat:

Ce ati alege intre: Iphone 3GS si Samsung Galaxy S PLUS?

9 răspunsuri:
| WarGaming a răspuns:

Samsung Galaxy S + happy

| SuciuRuxandra94 a răspuns:

Iphone! e foarte tare! poti descarca o gramada de jocuri aplicatii si poti face fotografii din fata! big grin funda?

| ÅmØrë_Ðj_1990 a răspuns:

Eu Samsunt Galaxy S PLUS

| ZeroBarat1 a răspuns:

SAMSUNG GALAXY S PLUS este foarte bun, desi le-am incercat pe amandoua, plus ca am incercat iphone 4, dar cel mai bun dupa parerea mea este Samsung, poti face multe cu ele si e foarte usor pe cand pe langa iphone, multa complicatie, aplicatii scumpe etc, nu ii poti scoate baterie multe porcarii, etc! Samsung Rulzz!

| AllyTudy17 a răspuns:

Samsung Galaxy S PLUSwinking

| HolyPotato a răspuns:

Samsung galaxy s plus happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S Plus

| DiaDianaa a răspuns:

Alege ce iti place tie mai mult...eu as alege... Samsung Galaxy S Plus.:-)

| ArdeiBa a răspuns:

Samsung Galazy S PLUS ....normal...Iphone are meniul ala naspa