| LolLzz a întrebat:

Ce ati alege Samsung Galaxy S2, Iphone 4s sau Samsung Galaxy Note? FUNDA+VOT

Răspuns Câştigător
| 4ever23 a răspuns:

Samsung Galaxy Note rullz... sunt posesor al acestui telefon si pot sa spun ca este GENIAL.

PS: am avut si Iphone 4S dar ma cam dezamagit!

14 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Galaxy s2 sau note...dar cum note e cam mare si mi-e frica ca nu intra in buzunar aleg galaxy s2...

| AlexCrb a răspuns:

Personal as alege iPhone dar recomand mai degraba caramida de S2

| RB26DETT a răspuns:

Samsung galaxy s2 este mai bun decat iPhone 4s!

| MYK3 a răspuns:

IPHONE 4S este cel mai bun (nu-mi place sa recunosc)!

| вσмвση3ℓ a răspuns:

Samsung Galaxy S2winking

| Expertul a răspuns:

Samsung Galaxy S2 a depasit cu mult Iphone 4 si costa mai putin, practic ce ai pe S2 ai si pe 4S dar la un pret mai mic.
http://www.youtube.com/watch?v=GZNZkUMH7io&feature=player_embedded

| DenniDen a răspuns:

Samsung galaxy s 2 este mai bun decat un iphone4s deoarece au app aceleasi aplicati dar un Samsung galaxy s 2 este mult mai rezistent decat iphone...iar Samsung galaxy note este bun si el dar tias recomanda Samsung Galaxy S2

| Vali96 a răspuns:

Samsung Galaxy Tab 10.1 N e ca si cum leai pune pe toate in aceasta tableta dar daca vrei un telefon recomand Galaxy Note.

| TheAnswerMan a răspuns:

Iphone 4S

| TheAnswerMan a răspuns:

Ma scuzi de raspunsul meu.
Eu as alege de fapt Samsung galaxy s2 deoarece e mai mare decat Iphone, mai performant(la aceste capitole Samsung Galaxy Note le intrece pe amandoua, dar este foarte mare si este greu sa il iei cu tine.

| cosminnita a răspuns:

Iphone 4s,posesorii de iphone nu cred ca ar schimba marca de telefon, in fond telefoanele au cam aceleasi caracteristici, iphone 4s are un procesor mai mic si mai putina memorie ram dar daca ti cont ca peste 1 an pretul samsungului o sa fie aproape o treime din pretul care il dai tu acum pe el, iar pretul iphone-ului se dezapreciaza mai greu...gandeste care este mai avantajos

| studmed a răspuns:

Eu as alege Galaxy Note. Este o varianta intre telefon si tableta. Este de calitate exceptionala. Filmeaza HD.

| ANDREI123_1263 a răspuns:

Eu mi-am luat Iphone 4S big grin si mai am un cosmote 3gs si is ff multumit de aman 2 si 4s se misca bine de tot... atat ca nha la Samsung e ecranu din plastic la iphone din sticla si se sparge mai repede.am vazut multi "copii" de 12-13 ani au iphone si dup 1 saptamana ceau display tongue BAFTA FUNDA

| razvan3399 a răspuns:

As alege oricare daca e posibil.
Dar as prefera Iphone 4s.