| Anynamee a întrebat:

Ce caracter e mai bun pe aion la clasa warrior? templar sau gladiator? care sunt avantajele si deavantajele? care sunt diferentele? orice amanunt imi este important! DAU FUNDA :*:*!

5 răspunsuri:
| DanciuMadalina a răspuns:

Nu mai suport ca sora mea sa asa aduca prietenie ea sa asa faca temele la noi la calculator? la ai ce are daca asa faca temele

| Herysys a răspuns:

Galdiatorul da mai tare si are skiluri mai faine daca esti templar va trebui sa ademenesti monstri sa ii marchezi si toata greutatea pica pe tine. Parerea mea Gladiator eu sunt foarte multumit de el

| ContDeNimic a răspuns:

Mie una imi plac mai mult skilurile gladiatorului...

| FullFr8 a răspuns:

Intrebarea e de mult, dar trebuie sa-ti spun ca nu exista in aion o clasa mai buna decat alta. Orice clasa are o slabiciune fata de alta. dar cel mai bun pentru orice lvl este clericul. Parerea mea...

| RaulMark1993 a răspuns:

Salut all, eu de cateva zile am inceput sa joc AION, eu; s tare curios cand si cum poti alege la caractere de ce fel sa fie, de exemplu la warrior, gladiator sau templar, cand si cum?