| Ovy_Ovy_1994 a întrebat:

Ce diferenta e intre Samsung gear s3 frontier si Samsung gear s3 classic?

1 răspuns:
| BlueRoby35 a răspuns:

Classic e mai usor decat frontier, in rest au ambele exact aceleasi functii daca le cumperi din europa. In afara europei, versiunea mai noua a frontier are LTE/3G.

Daca il cumperi in afara europei atunci frontier cu conexiune LTE nu o sa tina bateria la fel de mult ca si classic, doar ca diferenta e minima.

Deci singurele diferente este de cum arata, classic e mai usor cu cateva grame, banda de piele simpla la classic si un pic cauciucata la frontier, si conexiune LTE pentru frontier in afara europei.