| anonim_4396 a întrebat:

Ce este Malwarebytes?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un fel de antivirus. Se numeste anti-malware.

| Ioana_Andreea_1998_JiC4 a răspuns:

Malwarebytes este un program cu care scanezi si iti gaseste virusi din PC. Si eu Il folosesc si e bun.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Ioana_Andreea_1998_JiC4):

Dar e gratis sau il ai gratis doar pentru o luna sau ceva de jenul?

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu este antivirus! Malwarebytes’ Anti-malware este o aplicaţie simplă şi uşor de utilizat ce poate ajuta oamenii să lupte contra malware-urilor. Este gratis pentru tot deauna. 15 zile nu te bazaie dar dupa aia te anunta ca a expirat. Cu toate astea il poti folosi mai departe.
Pentru alte tipuri de virusi trebuie sa ai un antivirus.

| octav005 a răspuns:

Este un fel de antivirus