| diana12lari a întrebat:

Ce imi puteti spune despre telefoanele Huawei? este o marca buna?
raspuns rapid va rog!

Răspuns Câştigător
| adelina2011 a răspuns:

Uite un review complet in limba romana despre Huawei: http://www.vide.ro/videos/1807/Huawei%20G6600%20Passpor%20review%20HD

8 răspunsuri:
| uN23 a răspuns:

Dupa parerea mea sunt chinezarii ( si la propriu si la figurat ).

| rey a răspuns:

Sunt ieftine, eu am avut doar Nokia si un prieten Huawei. Eu am schimbat 5 el tot huaweiul alb, 2 prieteni si-au luat recent (cam de 2 luni) si sunt foarte multumiti, eu am trecut pe Samsung deja.
Nu au mai mare grija de telefoane ca mine dar se pare ca sunt bune.

| lSchizo a răspuns:

Pai din cate stiu eu e un telefon bunicel...dar daca vrei sa te informezi mai mult uitate aci`: http://www.gsmarena.com/results.php3?sQuickSearch=yes&sName=Huawei
Dai click pe modelul dorit iar ei iti arata informaiile despre el. :)

| fosnet a răspuns:

Am de trei ani si functioneaza perfect.

| Stef_3025 a răspuns:

Buna diana, nu cred ca este o marca buna de telefoane, este o firma japoneza iar astea nu tin mult, eu unul am schimbat zzz-nr de telefoane, insa am mers doar pe Nokia si Sony-erisson!

| DraganBogdan a răspuns:

Vezi aici : http://www.flashgsm.ro/index.php?id_brand=106&nume_brand=HUAWEI Parerea mea este ca sunt niste telefoane Bune.

| diana12lari explică:

Deci,faza e ca vreau sa imi iau un telefon, si am nevoie de sfaturi tongue
ce marca si ce model credeti ca ar fi cel mai potrivit?
in principiu as vrea ceva :ori cu tastatura qwerty ori touch screen... so, dati-mi va rog ideiPS: in septembrie imi iau telefonul, si daca una dintre ideile voastre este cea pe care o aleg, dau fundita celui care a postat-ohappy
merci mult!
va pup!

| Asdfghjklzxcvbqwertyuiop a răspuns:

Ce Nokia? Ce Sony Ericsson mă? telefoane cu butoane că nimeni nu mai are.
Părerea mea despre Huawei? Am avut Huawei P8 lițe un rahat cu baterii. După o lună se blochează și se încinge iar bateria se strică și telefonul se blochează și mai rău. Sony Ericsson are Tataie. Și Nokia... cred că a avut străbunicul pe front (1940-1941) da... glumeam nu e bun Nokia!
Am iPhone 5s e foarte bun și e ieftin nu mai pierdeți timpul cu telefoanele cu butoane ca suntem in 2017 nu in 2003.