| Răzvan2k a întrebat:

Ce imi puteti spune despre telefoanele HUAWEI? Vreau sa imi iau Huawei Ascend G6 4G si vreau sa stiu da e bun, daca merita sa-l cumpar. Fundaa big grin

Răspuns Câştigător
| MisterSprinkle a răspuns:

Are o baterie buna, care tine in jur de 2 zile la folosire minima, ecran fabulos, un QHD IPS, Android 4.3 foarte inovativ, camera secundara foarte buna pentru selfie-uri, procesor si rami excelenti.Are un design fin si frumos, foarte bun ca raport calitate pret.Nota 9.90, ar fi putut sa ii puna o baterie de 2300.Iti recomand telefonul.PS:Am jucat pe unul FIFA 14 si NOVA 3 si merge excelent.Bafta!

1 răspuns:
| AtomiX a răspuns:

Din specificatii, pare bun. daca vrei sa iti iei ceva cu Android, merge asta. Eu personal nu mai aleg Androidul, am avut, si in timp incepe sa mearga greu, acum merg pe Windows sau IOS big grin