| LaurAndreii a întrebat:

Ce inseamna cuvantul snapchat? Ce aplicatie este snapchat? E videochat?

Răspuns Câştigător
| stefiiii3 a răspuns:

Este o aplicatie de fotografie/selfie cu foarte multe filtre, are si un chat, dar este cam ciudatel, trebuie sa salvezi mesajele daca doresti sa ramana in chat, daca nu, cand iesi ele vor disparea.

13 răspunsuri:
| LaurAndreii explică (pentru sierra1):

Am auzit ca se poate face filtre realistice nu? sau orice filtru din lume.

| sierra1 a răspuns (pentru LaurAndreii):

Așa o fi cum zici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru LaurAndreii):

Și filtru de cafea se poate face.

| Mirel4412 a răspuns:

Https://www.snapchat.com/
Ai comfundat cumva google-ul cu TPU? E asa greu sa scrii pe google "ce e snapchat"?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Mirel4412):

E asa greu să scrii corect gramatical? Dacă tot te lauzi cu Google, măcar căutai și despre asta :

https://gresit.ro/confundat-sau-comfundat.html

| Mirel4412 a răspuns (pentru Mirel4412):

Confundat* astazi sunt analfabet

| Dragutzza_Andreea_1997 a răspuns:

Snapchat e o aplicati prin care iti faci poze cu tot felul de chesti de la urechi de pisica si nas pana la urechi de catel etc..Cauta in telefon in aplicatia magazin play si ai sa vezi ce este.

| HunterSpartanu5 a răspuns:

Snapchat e aplicația aia care atunci când îți faci poze poți să pui efecte speciale cum ar fi flori sau urechi

| LaurAndreii explică (pentru stefiiii3):

Aaa multumesc, dar snapchat dispar video-urile video-clipurile, in 24 ore am auzit sau pot sa le sterg eu. si acum imi place aplicatia folosesc si tiktok si snapchat.

| stefiiii3 a răspuns (pentru LaurAndreii):

Cu placere.
Ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Mirel4412):

Pai ești

| Eibogu a răspuns:

Este o aplicație unde poți face poze cu diverse efecte)))