| CrazyKiddd a întrebat:

Ce laptop sa imi iau? Bugetul este intre 1500-2000 lei.Eu nu prea fac multe lucruri la laptop,cel mai mult stau pe internet, dar vreau sa mearga foarte bine si cateva jocuri.

4 răspunsuri:
| Gabitzu246 a răspuns:

Daca vrei jocuri nu iti lua laptop ia-ti desktop, laptopurile nu sunt facute pentru jocuri.

| Vendetta47 a răspuns:

Eu iti recomand un ASUS X55VD
Are:
4GB Ram
Intel Core i3 2.2GHz x 2
2xplaci video:
dedicata:nVidia GeForce 610m 1GB
integrata:Intel Graphic Family 3000 1GB
Windows 7 64 bits
IceCool(Mentine temperatura procesorului)
http://www.price.ro/preturi_asus_x55vd-sx037d_613273.htm costa 1700, 2000 ron.
Jocurile din 2014 merg bine cu grafica pe Low-Medium si ultima rezolutie HD la fel si viteza, este una foarte mare.
Funda?

| apostol1 a răspuns:

Toshiba eu am din ala si ii foarte bun

| ROG a răspuns:

Mai cauta