| anonim_4396 a întrebat:

Salut!
De curand mi s-a pus pata sa-mi cumpar un laptop pe care vreau sa-l folosesc inclusiv la anul pentru facultate (de informatica) si mai ales cand merg la tara sa imi fac proiectele / temele si sa nu stau degeaba pe telefon.
Ce recomandati? Laptopul NU il vreau pentru jocuri, adica nu intentionez sa instalez jocuri, in schimb as vrea sa fie bun la memorie, sa se miste bine, sa aiba camera si sa pot sa-l conectez la internet prin telefon sau un stick de net (habar nu am).
Ce recomandati?
Buget: 1500-2000/2500 maxim

Răspuns Câştigător
| MadalinAlexandru a răspuns:

Pentru ce vrei tu nu o sa ai nevoie de mai mult.
Îți recomand un: https://altex.ro/......5JAEJ034T/

4 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Dacă ți se punea pata ieri, îl luai pe ăla redus la 800 de lei de BF.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ia la mana a doua, gasesti bune si sigilate