| TinKodeJr a întrebat:

Ce marca este telefonul Orange hiro?

Răspuns Câştigător
| JustClaudiu a răspuns:

Orange Hiro e Alcatel One Touch Idol Mini ---- http://www.gsmarena.com/alcatel_one_touch_idol_mini-5669.php

Orange San Remo e Alcatel One Touch Idol.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telefonul Orange Hiro este facut de Orange. Deci marca este tot Orange.

| ionutzxz a răspuns:

Orange Hiro este un nou smartphone introdus recent de operatorul telefonic în oferta lor, continuând seria telefoanelor vândute sub brand propriu. Hiro

| Sonic2070 a răspuns:

Orange,

| ionutzxz a răspuns (pentru ionutzxz):

Hiro este fabricat de Alcatel și, alături de Orange Yumo, alt model cu care a intrat simultan la vânzare, probabil că va avea foarte mulți utilizatori în România

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru ionutzxz):

Sunt marca proprie Orange. Au scos Orange Yumo si Orange Hiro pe piata in europa momentan happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coolpad