Întrebare recomandată | DemonSoul a întrebat:

Ce monitor ati alege? Lg sau Philips?

67 răspunsuri:
| emiliaalexandra a răspuns:

Philips

| LenaCresida a răspuns:

Eu am acum un Benq, dar recomand LG, pentru ca are o calitate buna ( are un prieten foarte bun, si e foarte multumit de el ) big grin

| Cybertron99 a răspuns:

LG pare fain la inceput dar sunt monitoare Philips foarte durabile si de mare calitate. cei de la Philips au o gama mai mare. am mai vazut si LG-uri si Philips si iti spun din experienta ca Philips sunt alegerea mai buna.

| dIzzEE a răspuns:

Cel cu o rezolutie mai buna

| rebekka11 a răspuns:

Samsunglaughing

| Addie67 a răspuns:

Buna,eu as alege Philips pentru ca LG e ff srnisbil sr stiga usor eu am avut si in 2 luni minim s-a stricat, deci mai bine Lg.

Sa ai o seara frumoasa:*!

| Duucu a răspuns (pentru Addie67):

Eu nu am inteles nimic din ce ai zis, gramatica la pamant, cat despre logica = 0 barat.Ce ai vrut sa zici, ca Philips e mai bun, sau Lg? Revenind la ale noastre, eu sunt de parere ca Philips e mult mai bun.

| Addie67 a răspuns (pentru Duucu):

Pai cel mai bun ii Phlilps laughing

| Duucu a răspuns (pentru Addie67):

Citez: "deci mai bine Lg.". Am inteles.

| raduro1985 a răspuns:

Alege Philips. LG-urile poate sunt mai "destepte" dar pana la urma calitatea e totul. Si inca nu avem ochii atat de evoluati incat sa simtim micile diferente ale diferentelor de calitate. Mai bine un Philips sa te tina 5 ani decat un LG sa te tina 1 jumatate 2.

| andreisirghi27as a răspuns:

Samsug

| konfing a răspuns:

LG-u e pentru design si claritate video.Philips penttru rezistenta.

| oOoKimikochanOoO a răspuns:

LG.

| AndreeaDtm a răspuns:

Philips. Lg sunt foarte bune cand vine vorba DE TELEFOANE DARR DE RESTUL NU. straight face

| EeMMinem a răspuns:

Lg.

| ROZ22 a răspuns:

Sharp

| Elvis98 a răspuns:

Philips eu am de 5 ani si nu are nimicwinking

| 123454321 a răspuns:

Philips pentru ca eu am avut LG si in 2 sabtamani mi s-a stricat si nou l-am luat

| EireneP a răspuns:

LG,crede-mă cea mai bună alegere happy

| Kids_Alina_1990 a răspuns:

LG

| patrix99 a răspuns:

Philipswinking

| xVlaDuTz a răspuns:

Sa fiu sincer eu am un monitor Samsung de 10 ani si inca mai merge foarte bine.

| VαηAtoŕDєFuηDitE a răspuns:

Lg de obicei e mai performant dar Philips e mai de durata.

| oscarwilde a răspuns:

LG. Am un LGFlatron L1752S de vreo sapte ani si un LG Flatron M23HD sau ceva de genul de vreo trei ani si n-am avut probleme cu ele.

| GrasutZ a răspuns:

Cauta Philips 222E... are un design super. eu il am de 2 ani. si nu am avut probleme

| sizable a răspuns:

Am un LG de 5 ani si nu mi-a facut probleme. Imaginea este impecabilă! Am o vecină la care mereu i se strică monitorul (LG), HDD-ul, frigiderul, cazanul... Depinde cum păstrezi lucrurile și evident să nu ai fluctuații în rețea. Dacă ai economisit bani pe cablurile din casă mi se pare normal să ai probleme... fie LG sau Philips. În cazul în care ai probleme cu rețeaua electrică este indicat să procuri un UTP.

| sizable a răspuns:

*. (UTP) - UPS, scuze...

| Mane2515 a răspuns:

Philips ii mai bun

| Ligh7NiNg a răspuns:

Philips

| Neînregistrat_Utilizator_1989 a răspuns:

Ti-as recomanda LG.Eu nu am un feedback pozitiv cu privire la produsele Phillips.

| me3rry a răspuns:

Eu am monitor Philips de 5 ani si inca supravietuieste, deci recomand!

| Chiper_Daniel_1985 a răspuns:

Horizon laughing

| alinmaximilian a răspuns:

Philips ca e mai bun te tine o gramada de ani si LG e bun dar dupa mine Philips e cel mai bun la orice