| DamianTPU a întrebat:

Ce parere aveti de kitul asta : http://www.altex.ro/gaming-starter-kit-4-in-1-marvo-cm50 0?
Dau funda la cel mai bun si detaliat raspuns!

Răspuns Câştigător
| catalinus13 a răspuns:

Pai sa incepem cu inceputul :
1)TASTATURA:e iluminata, are taste macro, e neagra (rasist) big grin, e buna pentru gaming mai ales ca e si cu lumini
2)MAUSUL:are 4.800dpi e bun daca mai are si cu reglare e si mai bun, are butoane suplimentare deci da e bun
3)CASTIILE:au microfon deci sunt bune big grin, are banda de cap ergonomica deci nu o simpti daca stai ca mine 8h pe p, are control de sunet deci sunt bune pentru gaming
4)MAUSE PADUL:e ceva gen ca al meu de la urage daca se fixeaza pe birou e bine macar stii ca nu o sa miste odata cu tine big grin