| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de samsung galaxy mini? ii merg jocuri genul asta http://www.youtube.com/watch?v=EclJ_7j6kPY? are vreo problema?

Răspuns Câştigător
| Xlove64 a răspuns:

Uite aici o prezentare video mai buna si functiile lui
http://telefonultau.eu/products/Samsung-Galaxy-Mini-S5570-Chic-White.html

4 răspunsuri:
| hunnybunnydiana a răspuns:

Eu am e foarte tare! este pe android si no mere bine... poti sa il ei ca nu strica:*si pot aparea probleme la ecran ca e touch screen bineinteles sa il ti in husa tot timpul sa nu ti se murdareasca!

| StefaniaStefania a răspuns:

Eu nu stiu ce sa zic.nu ma refer strict la telefon ci la firma.fac niste telefoane varza.am avut eu Samsung si intr-un an mi s-a stricat.i-am schimbat placa de baza am mai dat bani si pe aia si a mers vreo sap 2 si s-a stricat si nici nu l-am mai reparat.verisoara mea si ea a avut si i s-a stricat varmiu si luat 2 tel Samsung la rand si amandoua i sau stricat.eu incerc sa ma feresc de Samsung chiar daca au cam cele mai aspectuoase telefoane de pe piatabig grin

| sltlp a răspuns:

Jocurie ca alea merg, dar doar cu costom ROM. si cu root si overclock

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce sunt alea?