| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest telefon HTC Smartphone A510e Wildfire S, ebun sau as gasi si mai bun la banii astia daca da dati exemple mersi

2 răspunsuri:
| Kolarov2 a răspuns:

Daca vrei un smartphone, iti recomand sa iei Samsung galaxy Ace, Lg optimus Sol, Lg optimus Black sau chiar Motorola Defy.

| Kolarov2 a răspuns:

Samsung galaxy ace, LG optimus black sau chiar Nokia Asha 710. oricum dupa mine sunt toate mai bune ca HTC-u ala happy Nu zic ca HTC wildlife nu e bun dar la banii aia gasesti mai bun